Obsługa urządzeń
gazowniczych

Turniej strzelecki o Puchar Prezesa RZOUG GAZ-TECHNIKA

21 maja 2012

W pierwszy piątek maja odbyła się kolejna edycja turnieju strzeleckiego organizowanego przez naszą firmę. Na imprezie licznie stawili się przedstawiciele firm z branży gazowniczej. Uczestnicy wzięli udział w kilku konkurencjach strzeleckich, do których należało między innymi: strzelanie do rzutek, strzał na 100 m do tarczy, strzelanie do postaci biegnącego zająca oraz strzelanie z rewolweru.

Pierwsze miejsce zajął pan Marek Waluga przedstawiciel naszej firmy. Sprawiając tym samym, że puchar po raz pierwszy od momentu jego powstania w 2004 roku zagościł w naszej firmie. Drugie miejsce zajął pan Mariusz Orlik z firmy Cetus, który był zwycięzcą ostatniej edycji turnieju. Na trzecim miejscu uplasował się pan Mariusz Krawczyk z firmy GZOG.