Obsługa urządzeń
gazowniczych

Kontakt

Regionalny Zakład Obsługi Urządzeń Gazowniczych
GAZ-TECHNIKA Sp. z o. o.

40-393 Katowice
ul. Krakowska 211

NIP 627-24-12-688, REGON 277528976
Rejestr Przedsiębiorców nr KRS: 0000008476

Tel.: 32 246 00 10
Fax: 32 246 00 11
WWW: gt@gaztechnika.pl


Mapa dojazdu


Zarząd

Tomasz Kafara
Prezes Zarządu

tel.: 32 246 00 10
kafara@gaztechnika.pl

Sebastian Liwowski
Członek Zarządu

tel.: 32 246 00 24
kom.: 691 692 978
liwowski@gaztechnika.pl


Prokurenci

Jarosław Szczepanek

tel.: 32 246 00 17
kom.: 506 697 245
szczepanek@gaztechnika.pl

Ryszard Szajna

tel.: 32 246 00 24
kom.: 609 616 045
szajna@gaztechnika.pl


Sekretariat

Katarzyna Czech
Asystentka Zarządu

tel.: 32 246 00 10
fax: 32 246 00 11
zarzad@gaztechnika.pl


Kierownik działu eksploatacji

Ryszard Szajna

tel.: 32 246 00 24
kom.: 609 616 045
szajna@gaztechnika.pl


Kierownik działu produkcji

Dariusz Pasieka

tel.: 32 246 00 18
kom.: 669 057 186
pasieka@gaztechnika.pl


Kierownik działu projektowego

Sabina Machoń-Tywonek

tel.: 32 246 00 26
kom.: 506 437 587
s.machon@gaztechnika.pl


Kierownik działu technicznego

Wojciech Rosadziński

tel.: 32 246 00 23
kom.: 605 931 123
rosadzinski@gaztechnika.pl


Kierownik działu ekonomiczno-kadrowego

Jarosław Szczepanek

tel.: 32 246 00 17
kom.: 506 697 245
szczepanek@gaztechnika.pl


Główna księgowa

Alicja Siermińska

tel.: 32 246 00 13
ksiegowosc@gaztechnika.pl


Kadry

Katarzyna Czech

tel.: 32 246 00 10
czech@gaztechnika.pl



Formularz kontaktowy