Gaz Technika Sp. z o.o.

Obsługa urządzeń
gazowniczych

Podpisanie umowy partnerskiej z firmą Dresser Utility Solutions

1 marca 2023

Dnia 1 marca 2023 roku podpisaliśmy umowę dystrybucyjną z firmą Dresser Utility Solutions ze Stanów Zjednoczonych, która nabyła od firmy ITRON jej europejską działalność w zakresie gazomierzy mechanicznych do zastosowań przemysłowych, działalność w zakresie pomiarów i regulacji ciśnienia na stacjach gazowych oraz globalną działalność w zakresie reduktorów gazu.

Zgodnie z ustaleniami wynikającymi z umowy RZOUG GAZ-TECHNIKA Sp. z o.o. staje się dystrybutorem gazomierzy i reduktorów, oprogramowania, akcesoriów oraz innych produktów dla branży gazowniczej pod marką Actaris (dotychczas sprzedawanych pod marką ITRON).

Dresser Utility Solutions, z siedzibą w Houston w Teksasie, jest wiodącym dostawcą urządzeń pomiarowych, elektroniki, oprzyrządowania, kontroli przepływu, dystrybucji produktów naprawczych i urządzeń zabezpieczających przed nadmiernym ciśnieniem dla przemysłu i sektora użyteczności publicznej. Od ponad wieku firma ta jest wiodącym światowym producentem i sprzedawcą wysoce zaawansowanych produktów dla infrastruktury krytycznej. Główna działalność Dresser Utility Solutions polegała na obsłudze przedsiębiorstw gazowniczych, a sprzedaż prowadzona jest w ponad 100 krajach na całym świecie.


Zobacz pozostałe aktualności